ERDEMLER PARKE
  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Ataşehir içerenköy Erdemler Parke GSM:0535 524 34 99 TEL: 0216 576 01 78

parke sistre

Parke Sistre Cila Uygulamalarımızı Profesyonel Ekiplerimizle Uygulamaktayız.

Sistre cila mevcut olan masif yada Lamine parkelerin zaman içersinde yıpranmış, aşınmış, renginin bozulmuş olamsı yani kısaca deforme olmuş artık parkelerin özelliğini kaybetme aşamasına gelmiş olan parkelerin ilkgünkü görünümü ve estetiğini geri kazanması için uygulanan işlere sistre denir.Sistre cila çeşitli aşamalardan geçtikten sonra ancak verim kazandırır. Sistre cila, sistre makinası yardımıyla yapılan uygulamadır. Sistre makinası parkelerinize zımpara yapma görevini üslenmektedir. bu sayede parkelerdeki lekelerden ve istenmeyen görüntülerden kurtulmasını sağlamaktadır daha sonra dolgu dediğimiz dolgu macunu ile araları açılmış olan parkelerinizin aralarını doldurmaya yarar daha sonradan cila işlemine geçilir. Sistre cila uygulaması parkelerin rengini değiştirmek isteyen müşterilerimiz. Sistre cila uygulaması yapılırken istediği rengide değiştirebilirler.

Neden Sistre Cila?

Sistre cila uygulaması parkelerinizin ömrünü uzatır. Parkeleriniz de kurt kesme, böcek gibi haşereler den korur. Çürümelere karşı korur Sağlıklı bi yaşam alanın da etkili rol oynamaktadır. Sizde parkelerini ze 10 yılda bi mutlaka sistre cila uygulaması yaptırınız.

 Lamine Parke Cila

lamine parkeleriniz ilk başta cilalı olarak gheldikleri için diğer masif parkelere göre döşendikten sonra sistre ye gerek yoktur, ama aradan geçen yıllardan sonra onlardada ister istemez solma ve saksıların yada diğer başka etkenlerin vermiş olduğu lekeler mevcut olabilir. Bunlardan arınılması için sistre ye ihtiyaç duyulabilir. Lamine parkeler diğeer parkelere oranla  ömründe iki sefer cila uygulamasına maruz kalırlar bundan dolayı siz değerli müşterilerimize özellikle lamine parkeye uıygulanacak cilanın ve uygulama yapacak ustanın iyi seçilmesidir. aksi takdir de gözünüz kadar koruduğunuz lamine parke lerinizi bir seferden başka cila uygulaması yaptıramazsınız. Lamine parkelere uygulanan cilanın Avrupa cila olmasını sizlere büyük bi önemle tavsiye etmekteyiz.

Masif Parke Tamiri.

Zaman zaman parkelerde görmüş olduğumuz tamirlerin başlıca sebebleri Su basması, Kalorifer tesisatı, Saksıdan sızan sular, Kurt kesiği gibi bıuna bağlı olan zedelenme ve deformelerin sistre cila uygulaması yapılmadan önce tamiri yapılmaktadır. Önce parkelerin en ve boy ölçüleri alınıp parke temin edilir daha sonra tamir yapılıcak olan yerdeki parkeler sökülüp yerine yeni parkeler uygulanır tabi bu arada şunu hatırlatmak da fayda var mevcut parkeleriniz eski olduğundan yeni uygulanan parkelerde ton farkı meydana gelmekte dir.

Süpürgelik Silimi Ve Cilası

Sistre cila uygulaması yapılırken müşterilerimiz den gelen sıkca sorulardan biri süpürgelikleri napıyorsunuz die şimdi süpürgelikleri el ile sistre uygulaması yapmaktayız. Süpürgeliklerin üstündeki eski cilaları ve boya kalıntılarını kazıyarak alıyoruz tabi çürümüş süpürgelikler için bu durum söz konusu değildir. Çürüyen süpürgelikleri kesinlikle değiştirmek gerekmekte dir. Eğer süpürgelikler de değişim yok ise yüzde 10 süpürgelik payı koyularak hesaplanıyor bu yüzde onluk kısım yani 10 metre sistrede 1 metre demekte dir. Değişen süpürgeliklerin ücreti alıcıya aittir.


Yorumlar - Yorum Yaz
MEMNUNİYET
Online Fiyat Talep Formu
Logomuz
Takvim
Hava Durumu
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.600018.6745
Euro19.629819.7085
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam60
Toplam Ziyaret208084
Site Haritası